TERFIX P 30 kg

Protipožární směsná izolační omítka (nástřik) na polymer-cementové bázi.

Dostupnost Skladem
2 017 Kč 1 666,94 Kč bez DPH 67,23 Kč / 1 kg
TERFIX P 30 kg

Protipožární směsná izolační omítka (nástřik) na polymer-cementové bázi. Suchá směs v PAP pytlích a disperzní složka balená v sudech.

Terfix P je určen pro zvýšení požární odolnosti otevřených i uzavřených ocelových prvků - sloupů, nosníků.

CHARAKTERISTIKA

Směsná izolační omítka TERFIX P je dvousložková, víceúčelová, moderní lehčená omítka na polymer-cementové bázi. Omítka se připravuje těsně před aplikací smícháním suché omítkové směsi, tekuté akrylátové složky a vody. Funkční vrstva vytváří souvislý povlak na nosných i nenosných stavebních ocelových konstrukcích.

URČENÍ - OBLAST POUŽITÍ

TERFIX P se používá jako pasivní tepelná ochrana ocelových prvků. Pro zvýšení požární odolnosti nosných i nenosných ocelových konstrukcí se TERFIX P aplikuje strojním nástřikem nebo ručním nahazováním (opravy, menší plochy).

BALENÍ

TERFIX P se dodává jako suchá omítková směs balená v papírových pytlech cca 30 kg + tekutá akrylátová disperze v HDPE nádobách (objem nádob odpovídá odebranému množství).

APLIKACE

Aplikace je podmíněna dodržením technologických předpisů, vydaných výrobcem. Rozsah použití do staveb je promítnut do certifikátu výrobku vystaveným AO 212 CSI, a.s., pracoviště Zlín pod číslem AO212/C5a/2020/0008/Z.

SPOTŘEBA

Při dodržení technologických předpisů je ideální spotřeba 3 až 3,5 kg na 1 metr čtvereční při tloušťce vrstvy 1 cm (spotřeba závisí na volbě způsobu aplikace, volbě a provozních parametrech aplikačního zařízení a členitosti konstrukce. Při strojním nahazování a velké členitosti konstrukce se může nárůst spotřeby pohybovat v rozmezí 10 až 40%).

Doplňkové parametry

Kategorie: Protipožární hmoty
Hmotnost: 40 kg